چطوری با مردان صحبت کنیم که جذبمان شوند؟

افکار ما هم مانند اندام هایمان نیاز به پرورش دارند. پاسخ به این سوال که چطوری با مردان صحبت کنیم آنقدرها هم که فکرش را بکنید، ساده نیست! داشتن اعتماد به نفس مهم ترین چیزی است که باید در صحبت با مردان به آن توجه کنید. زمانی که به عنوان یک فرد خجالتی، عصبی یا مضطرب به ملاقات مردی می روید که قصد دارید با او صحبت هم بکنید، نباید انتظار یک پایان خوش را برای این مکالمه داشته باشید.

مکالمه های جذاب شریان اصلی یک رابطه محسوب می شوند، درست مانند سوخت برای به پرواز درآمدن هواپیما! پیش از شروع مقاله ای که در آن همه چیز درباره چگونگی صحبت با مردان بررسی خواهد شد، بهتر است بدانید که مهم ترین بخش مکالمه چیز جز اعتماد به نفس نیست!

چگونه با یک مرد صحبت کنیم؟

منظور ما از یک مرد پسر، پدر یا برادر نیست، ما درباره یک مرد که قرار است با او رابطه ای کوتاه یا طولانی مدت داشته باشید، صحبت می کنیم. نحوه درک مردان و زنان از رابطه متفاوت است. به عبارت دیگر مردان و زنان درک متفاوتی از نحوه ارتباط برقرار کردن و نحوه صحبت کردن با یکدیگر دارند.

همچنین بخوانید: چرا همسرم بهم توجه نمیکنه ؟

این موضوع در حقیقت یک مشکل بزرگ محسوب می شود، چرا که بسیاری از زنان و مردان در بیان احساسات خود با جنس مخالف دچار مشکل و بحران می شوند. زمانی که می خواهید با یک مرد صحبت کنید قطعا از تکنیک های مختلفی استفاده خواهید کرد. اما برای بهبود مکالمه با مردان کافی است تا تکنیک هایی ساده از جمله تکنیک های ارتباطی را تمرین کنید.

چگونه با یک مرد صحبت کنیم؟

بدون شک همه انسان ها به دنبال یک عشق پایدار هستند. اما تعداد کمی از آدم ها به این موضوع پی برده اند که استراتژی قدرتمند رمز داشتن عشقی پایدار است. صحبت کردن یک اتفاق کاملا طبیعی است تا زمانی که جذب یک نفر نشده باشد. به محض اینکه جذب یک مرد شوید قطعا با سردرگمی متوجه می شوید که چیزی برای گفتن ندارید. پیش از شروع بحث جالب است بدانید که مردان عاشق زنان جسور می شوند!

7 استراتژی موفق برای جذب مردان در مکالمه

مردها تفاوت های زیادی با زن ها دارند. تفاوت در فعالیت های مغز، تفاوت در ساختار مغز و همچنین تفاوت های جنسیتی از مهم ترین وجه تمایز مردان و زنان به شمار می رود. اینطور نیست که مردها در یک مکالمه توجهی به صحبت های زنان نداشته باشند. برعکس! آن ها به صحبت های طرف مقابل خود گوش می دهند اما پردازش متفاوتی نسبت به زن ها در مکالمه دارند. محققان در سال های اخیر اطلاعات عجیبی را درباره تفاوت های جنسیتی و بیولوژیکی مغز مردان و زنان به دست آورده اند. تفاوت هایی که می توان آن را در فکر کردن، صحبت کردن یا حتی گوش دادن به صحبت های مردان و زنان به خوبی مشاهده کرد.

همچنین بخوانید: آیا باید خیانت را بخشید؟ زندگی بعد از خیانت

1- لبخند زدن حین مکالمه را تمرین کنید

حین مکالمه در جایی که شرایط ایجاب می کند، لبخند بزنید. زمانی که احساس می کنید نیاز است مردی را تحت تاثیر قرار دهید، از لبخند زدن به عنوان یک ابزار کارآمد استفاده کنید. اغلب مردان ترجیح می دهند وارد مکالمه ای توام با صحبت های شاد و سرگرم کننده شوند. بنابراین لبخند زدن را آویزه لب هایتان کنید.

2- از برقراری تماس فیزیکی نترسید

لطافت دستان زن یکی از فاکتورهای جذب مردان به ویژه در طول مکالمه است. مردان نه به طور ارادی، بلکه به طور غیر ارادی مشتاق لمس توسط زنان هستند. یک مرد علاقه زیادی به گفتگو با زنی دارد که در حین مکالمه او را لمس می کند. این لمس تعریف پیچیده ای ندارد، اگر در حال گفتگو با مردی هستید می توانید دستان خود را روی شانه او بگذارید و مکالمه را ادامه دهید. در این صورت مطمئن باشید که علاقه او برای گفتگو با شما بیشتر می شود.

3- باوقار باشید

درست زنان که از هم صحبتی با مردان باوقار لذت می برند، مردان نیز زنان متین و باوقار را برای هم صحبتی انتخاب می کنند. اگر نیاز دارید تا یک مکالمه طولانی با طرف مقابل خود (مرد) داشته باشید، وقار و متانت را فراموش نکنید. برقراری تماس چشمی یکی از اصلی ترین فاکتورهای مکالمه موفق با مردان به شمار می رود.

در ارتباط و آشنایی با مردان با وقار باشید

4- نشان دهید که از او محافظت می کنید

زمانی که قصد شروع صحبت با مردی را دارید باید به چند موضوع توجه کنید. اولین موضوع این است که باید به او نشان دهید که برای شما بسیار مهم است و شما قدردان او برای شنوا بودنش در مکالمه هستید. باید به او نشان دهید که از او محافظت می کنید و قرار نیست در طول مکالمه چیزی را به او تحمیل کنید.

5- مودب بودن را فراموش نکنید

همه آدم ها دوست دارند با کسی که مهربان، دلسوز و البته مودب است وارد مکالمه ای کوتاه یا طولانی شوند. پس مهربان، مودب و دلسوز بودن خود را به مردتان ثابت کنید. خوش اخلاق باشید و خوش اخلاق بمانید، حتی زمانی که گفتگو به اوج خود می رسد. شما نمی توانید وانمود کنید که خوش اخلاق هستید، پس برای بهتر شدن اخلاق تان تلاش کنید.

6- مرموز بودن را یاد بگیرید

گاهی در مکالمات مردان و زنان احساساتی بازگو می شوند که گفتن آن ها خیلی هم ضروری نیست! مردها از هم صحبتی با زنان مرموز لذت می برند. فاش کردن هر چیزی که در ذهنتان می گذرد، کار درستی نیست. فراموش نکنید که برای هم صحبتی با مردها حتی مردی که او را دیوانه وار دوست دارید، احتیاط شرط عقل است. لازم نیست درباره تک تک احساساتی که تجربه می کنید یا تجربه کرده اید صحبت کنید.

7- کمی شیطنت به خرج دهید

ترکیب شیطنت، خجالتی بودن و شوخ طبعی یک ترکیب ایده آل هنگام مکالمه با مردان به حساب می آید. تعریف کردن جوک های بامزه، اذیت کردن مردان هنگام صحبت درباره مسائل ابتدایی و از بین بردن جوِّ کسل کننده محیط از مهم ترین نکاتی است که می توانید با توجه به آن مکالمه را به نفع خودتان مدیریت کنید.

8- چگونه با حرف زدن دلبری کنیم؟

آیا می دانید شیوه صحیح صحبت کردن با مردان چگونه است؟ پاسخ به این سوال عموما مثبت است در حالی که بسیاری از زنان شیوه صحیح صحبت با مردان را نمی دانند. جدا از تمامی کتاب های عاشقانه و مسائل روانشناسی که شیوه درست صحبت با مردان را آموزش می دهند، تکنیک های بسیار ساده ای وجود دارند که می توانید با یادگیری آن ها همه چیز در این باره را آموزش ببینید.

چگونه با حرف زدن دلبری کنیم؟

تکنیک اول؛ مشخص کردن موضع

اولین تکنیک درباره اینکه چطوری با مردان صحبت کنیم مربوط به تعیین موضع است! البته منظور از موضع در اینجا، موضع سیاسی نیست، بلکه موضع یا موقعیت مکانی شما است. بهتر است در گفتگوهایتان پهلو به پلهو بیاستید. در این صورت می توانید روی بحث متمرکز شوید.

تکنیک دوم؛ استفاده از زبان رِسا و توانمند

یک گفتگو ساده بدون در نظر گرفتن اولویت ها، ارزش ها و هنجارها به مشاجره ای ناامیدکننده تبدیل می شود. بنابراین با استفاده از زبان رسا بدون تکیه کردن به شکست ها و ناملایمات، گفتگو را شروع کنید. از افسردگی ها، رنج ها و اتفاقات ناخوشایند صحبت کنید اما به نوع صحبت خود توجه ویژه ای داشته باشید. با احساسات خود مقابله کنید. با فشارهای احساسی نیز مبارزه کنید.

تکنیک سوم؛ مسائل را بزرگ جلوه ندهید

بزرگ کردن مسائل کوچک یا ساختن کاه از کوه در هر جایی درست نیست! یک موضوع ساده برای گفتمان روزمره با بزرگنمایی بیهوده ممکن است به جنجالی بی پایان تبدیل شود. جنجالی که وارد شدن به آن بسیار طاقت فرسا است.

تکنیک چهارم؛ ایجاد حواس پرتی برای مردان

کارشناسان روانشناسی معتقداند که مردان برای فرار از مکالمه به حواس پرتی احتیاج دارند. بنابراین بهترین زمان برای شروع گفتگو با مردها زمانی است که شرایط حواس پرتی مهیا است. گفتگو هنگام رانندگی، هنگام پخت غذا یا حتی هنگام ورزش کردن پیشنهاد خوبی به نظر می رسد.

ایجاد حواس پرتی برای مردان

حرف آخر

حاشیه سازی نکنید، در طول صحبت با یک مرد حاشیه ها را کنار بگذارید و یک راست بروید سر اصل مطلب! زنان زیادی ادعا می کنند که مردان نسبت به صحبت ها، ابزار احساسات یا هیجانات آن ها کاملا بی میل هستند. هر چند که ممکن است این موضوع تا حدی واقعیت داشته باشد اما مشکل اصلی باز کردن “سرِ صحبت” با مردها است.

به این مقاله امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =

دکمه بازگشت به بالا